JAKÝM STYLEM FOTÍŠ?

Svatební den fotím jako příběh. Dokumentárně zachycením všechny důležité momenty. Jde mi o zachycení autentických momentů. které vystihují vás, ale i vaše rodiny a přátele. V tom já vidím důležitou hodnotu fotografií, které časem získávají na neuvěřitelné hodnotě. I ti, kteří se teprve narodí, vás budou chtít vidět opravdové. Vždy vznikde něco jedinečného, co druzí nemají. 

JAK DLOUHO S NÁMI BUDEŠ?

Ideálně celý den, abych zachytil váš příběh. Ale je možné se domluvit i na kratší svatbě, nejlepší je mi napsat nebo zavolat a zeptat se.

FOTÍŠ SÁM NEBO MÁŠ SEBOU DALŠÍHO FOTOGRAFA?

Přiznám se, že jsem zkoušel fotit ve dvou, ale osvědčilo se mi fotit sám. Vždy jsem vše stihl a byl míň ve stresu, takže budu fotit sám.

KOLIK FOTEK DOSTANEME?

Nemám rád se omezovat na nějaký počet podle “balíčku služeb”. Uvádím minimální počet, ale vždy je těch fotek víc. Maximum jsem odevzdal 960. Já vyřadím stejné fotky, kde se někdo netváří na 100%, apod. Ostatní vám odevzdám.

KDY DOSTANEME FOTKY?

Do 4 týdnů od svatby jsou všechny fotky připravené k odevzdání. Do 2 dnů od svatby vám zašlu malou ukázku fotek. Z fotografií také připravím slideshow a web album. 

UPRAVUJEŠ VŠECHNY FOTKY?

Ano všechny fotky co odevzdám projdou mojí úpravou. Je to moje práce.

TISKNEŠ FOTKY?

Ano a rád. Ty tištěné pro mě osobně mají své kouzlo. Navíc je to i výsledek celého toho procesu od focení, přes výběr a úpravy. Jsou skutečné, ne jen 1 a 0. Také jsem si vymyslel fotoknihu 30×30 cm a k ní dvě malé 15×15 cm pro rodiče. Ale dneska není problém cokoli. 

CO PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ?

Není problém.  Je to super věc se líp poznat.

CO BUDEŠ JÍST?

Miluju furt svíčkovou, ale sním všechno. 🙂 Navíc nevydržím sedět a nefotit a ono se pořád něco děje. Takže jsem rád za místo na kraji stolu a nebo někde na baru, kde se rychle najím a můžu zároveň sledovat, co se děje. A fotit. Od toho tam jsem.

NEVADÍ TI CESTOVAT?

Vůbec ne, naopak. Klidně pojedu i na motorce nebo lodi. Už jsem to zažil. Přijedu kam bude potřeba po celém světě. 

ALE MY SE NERADI FOTÍME, CO S TÍM?

Tím líp. Já vám nebudu lámat do krkolomných póz a odvádět od přátel na svatbě. Naopak se vyhlídnu místa a okamžiky, kdy to nebude nikomu vadit a vy se budete cítit pohodlně a přirozeně. Jinak by to pro dobrou fotku ani nešlo. Navíc mám metody jak uvolnit atmosféru. Třeba zastávkou na pivo.

KDY SI TĚ MÁME ZAMLUVIT?

Co nejdříve, pokud už víte váš termín svatby. Napište mi nebo zavolejte a já připravím smlouvu a vše potřebné.

FOTÍŠ POUZE SVATBY?

Ne. Fotím i firemní akce, rodinnou fotografii, a další dokumenty. Dokumentárně jsem fotografoval i pohřeb.

Zajímá vás ještě něco dalšího? Neváhejte a napište mi nebo zavolejte. Moc rád Vám na všechno odpovím.